امام جعفر صادق علیه السلام : اگر اندازۀ كفايت ، بی‌نيازت كند ، كمترين چيز دنيا بی‌نيازت كند و اگر اندازۀ كفايت بی‌نيازت نكند ، هر چه در دنيا هست بی‌نيازت نكند . (اصول كافي ، ج ۳ ، ص ۲۰۹)
۱۸ مهر ۱۳۹۲ + بزرگ | کوچک -
دیدار رسانه‌ها با ملک حسینی و آقا میر احمد تقوی

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از دیدار رسانه های این استان با نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و موسس حوزه علمیه کهگیلویه خبرداد.

” محمدرضا باقرزاده ” در گفت و گو اختصاصی با عصردنا گفت: برای گرامیداشت یاد و خاطره نماینده فقید ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری بزودی رسانه های استان دیدار  صمیمی با فرزند خلف آن عزیز سفر کرده خواهند داشت.

وی با تشریح خاطرات دیدارهای سال های گذشته خود و مسوولان استانی با مرحوم ” حضرت آیت اله ملک حسینی ” ، اظهارداشت: در آن دیدارها ایشان حول دومحور همواره به ما تاکیداتی داشتند که می فرمودند این محورها را هیچگاه فراموش نکنید.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: آن عزیز ، احترام به علماء و توجه به امامزادگان و متولیان آن در استان از مهمترین نصایح و نکات مورد توجه مرحوم ” آیت اله ” بود.

باقرزاده با بیان اینکه رسانه ها در زمینه انتشار و اطلاع رسانی نصایح و سفارشات مرحوم آیت اله ملک حسینی می توانند فرهنگ سازی های لازم را داشته باشند ، یادآورشد: در دیدار با ” حضرت حجت الاسلام و المسلمین ملک حسینی ” فرزند خلف آن مرحوم می توان به اطلاعات جدید در این زمینه ها دست یافت.

وی در ادامه از دیدار رسانه های کهگیلویه و بویراحمد با موسس حوزه علمیه شهرستان کهگیلویه نیز خبرداد و تصریح کرد: دیدار با ” حضرت آقا میر احمد تقوی ” نیز در آینده ای نه چندان دور محقق می شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دیدار با ایشان نیز با هدف کسب آگاهی های جدید رسانه ای در زمینه های مختلف صورت می گیرد.

 

منبع: عصر دنا

استفادﮦ از مطالب با ذکر منبع بلامانع است