روح بلند عالم وارسته و مردمدار، حضرت آیت الله آقا میر احمد تقوی به ملکوت اعلی پیوست
امام علی علیه السلام : هَلَكَ خُزَّانُ الْأَمْوَالِ وَهُمْ أَحْيَاءٌ، وَالْعُلَمَاءُ بَاقُونَ مَا بَقِيَ الدَّهْرُ: أَعْيَانُهُمْ مَفْقُودَةٌ، أَمْثَالُهُمْ فِي الْقُلُوبِ مَوْجُودَةٌ. | ثروت اندوزان و مال پرستان در حالي كه زنده‌اند در حكم مردگانند، اما علماء تا زماني كه دنيا باقي است، زنده‌اند. كالبدهاي آنان از بين رفته، اما آثارشان در قلب‌ها باقي مانده است. (نهج البلاغه ، حکمت ۱۴۷)
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ + بزرگ | کوچک -
دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با آمیر احمد تقوی

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با آقامیر احمد تقوی دیدار کرد

آقا میر احمد تقوی در این دیدار گفت: من به دکترخادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در بدو ورود به این مسئولیت این صحبت را داشتم که در معاینه مشکلات مردم به شناخت کاملی برسند، حتی اگر نتوانند این مشکلات را معالجه و رفع کنند از آنها آگاهی کامل داشته باشند.

وی اظهار داشت: همچنین با استاندار در خصوص سرکشی مداوم به شهرستان های دیگرو به خصوص مناطق دور افتاده و اینکه انتظارات و خواسته مردم چیست و تلاش برای رفع آنها و یا انتقال این مشکلات و کاستی ها به مرکزنشینان کشور صحبت کردم.

دکترخادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد هم در این دیدار گفت: ما تاکیدات بزرگان بخصوص بزرگان معنوی این استان را دستمایه کار، فعالیت و تلاش خود می دانیم و با توجه به اعتمادی که مردم از بزرگان دارند، این تاکیدات به عنوان راه گشای مشکلات مردم مورد توجه واقع می شوند.

وی تصریح کرد: برآورده کردن توقعات و رفع مشکلات مردم مستلزم تلاش بی شائبه مسئولان، پشتیبانی و همراهی مداوم مردم در سایه وحدت وهمدلی می باشد.

خادمی ابراز داشت: سیاست دولت بر تجلیل و تکریم بزرگان است، چرا که با اعتمادی که مردم به آنها دارند با حمایت آنها بتوانیم وظیفه بزرگی که بر دوش تک تک ما گذاشته شده است به خوبی به انجام برسانیم.

استاندار، آقا میراحمد تقوی را از بزرگان معنوی و مفاخر این منطقه ذکر کرد و گفت: جامعه و جوانان امروز ما بیش از هر زمانی نیازمند آشنایی با مفاخر خودشان هستند.

دکترخادمی از نقش و خدمات حجت الاسلام تقوی در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد و گفت: مردم هم قدردان این زحمات و تلاش ارزنده شما هستند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

استفادﮦ از مطالب با ذکر منبع بلامانع است