امام جعفر صادق علیه السلام : اگر اندازۀ كفايت ، بی‌نيازت كند ، كمترين چيز دنيا بی‌نيازت كند و اگر اندازۀ كفايت بی‌نيازت نكند ، هر چه در دنيا هست بی‌نيازت نكند . (اصول كافي ، ج ۳ ، ص ۲۰۹)
۰۷ بهمن ۱۳۹۵ + بزرگ | کوچک -
دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد با آ میر احمد تقوی +تصاویر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونان و رییس شعبه کهگیلویه با آ میر احمد تقوی دیدار کردند.

در این دیدار صمیمی فعالیت‌های جمعیت هلال احمر استان و شهرستان در ۹ ماهه اول سال گزارش و برنامه‌های پیش‌بینی شده تا پایان سال ارایه شد.

آ میر احمد تقوی نیز در این دیدار در خصوص عملکرد جمعیت هلال احمر ابراز رضایت نموده و گفتند جمعیت هلال احمر باید پرچمدار مهربانی و محبت در جامعه باشد و ارزش فداکاری با عمل و فعالیت‌های نیروهای خدوم به جامعه تزریق و نهادینه شود.

ایشان افزودند: باید دانش و اندیشه بشر دوستانه و همچنین کمک و امدادگری را به انسان‌هایی آموزش دهید که آسیب‌هایشان بیشتر و آگاهی‌شان کمتر است.

آ میر احمد تقوی در باب مسایل اجتماعی، علمی و دینی نیز سخن گفتند.

امان الله جهان بین نیز با ابراز خوشحالی از این دیدار اظهارداشت: نگاه جمعیت هلال احمر کاستن از مشکلات در تمامی عرصه‌های جامعه است و امروز خدمات آن در دور افتاده‌ترین روستاها قابل مشاهده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در پایان از نصایح و راهنمایی‌های آ میر احمد تقوی قدردانی نمود.

استفادﮦ از مطالب با ذکر منبع بلامانع است