امام جعفر صادق علیه السلام : اگر اندازۀ كفايت ، بی‌نيازت كند ، كمترين چيز دنيا بی‌نيازت كند و اگر اندازۀ كفايت بی‌نيازت نكند ، هر چه در دنيا هست بی‌نيازت نكند . (اصول كافي ، ج ۳ ، ص ۲۰۹)
۳۰ فروردین ۱۳۹۶ + بزرگ | کوچک -
دیدار فرماندۀ انتظامی کهگیلویه با آ میر احمد تقوی +تصویر

آ میر احمد تقوی در دیدار فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه: نیروی انتظامی در همه صحنه‌ها و مأموریت‌ها امتحانش را پس داده و همواره خوش درخشیده است.

در این دیدار آ میر احمد تقوی با بیان اینکه پیرو اهل بیت بودن یک عنایت است، گفت: علیرغم درگیری و ناامنی در کشورهای همسایه، شاهد آرامش، امنیت و همزبانی در کشورمان هستیم که اینها جز با ولایت مداری به دست نمی‌آید.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره بازوی ولایت بوده، تصریح کرد: ناجا در همه صحنه‌ها و مأموریت‌ها امتحانش را پس داده و همواره خوش درخشیده است.

رئیس حوزه علمیه کهگیلویه با قدردانی از عملکرد نیروی انتظامی در تأمین نظم و امنیت، خاطر نشان کرد: نعمت وجود شما سبزپوشان نیروی انتظامی در بین مردم و جامعه نعمت بزرگی است، امیدواریم این نعمت همیشه و در همه‌جا مستدام باشد.

آ میر احمد تقوی با بیان اینکه ناجا یکی از سازمان‌هایی است که چندین مأموریت مختلف بر عهده دارد، افزود: عمده‌ترین این مأموریت‌ها برقراری نظم و امنیت، حفاظت و حراست از مرزها و از همه مهم‌تر حفاظت و حراست از ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران است.

در ادامۀ این دیدار فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه ضمن تبریک سال جدید به این عالم برجسته، گفت: آرامش اجتماعی و افزایش احساس امنیت عمومی ثمره تعامل دستگاه‌های دولتی، مردم و نیروی انتظامی است و این تعامل باید برای خدمت مطلوب به مردم باشد.

سرهنگ “منوچهر سیاهپور” اظهار داشت: روحانیت معظم از ارکان تولید نظم و امنیت در کشور هستند و یکی از موفقیت‌های پلیس مرهون رابطه صمیمی این نیرو با روحانیت است.

استفادﮦ از مطالب با ذکر منبع بلامانع است