امام جعفر صادق علیه السلام : اگر اندازۀ كفايت ، بی‌نيازت كند ، كمترين چيز دنيا بی‌نيازت كند و اگر اندازۀ كفايت بی‌نيازت نكند ، هر چه در دنيا هست بی‌نيازت نكند . (اصول كافي ، ج ۳ ، ص ۲۰۹)
اطلاعیه آ میر احمد تقوی در مورد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری

آ میر احمد تقوی در اطلاعیه‌ای ضمن دعوت از عموم مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد جهت حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، حمایت خود را از حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی اعلام کردند.
متن اطلاعیۀ ایشان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الله يَأمُرُكُم أَن تُؤَدّوا الأماناتِ إِلىٰ أهلِها

شجره طیبه انقلاب اسلامی ایران با رهبری و هدایت‌های الهی امام خمینی (رضوان الله علیه) و رشادت‌ها و حمایت‌های بی‌دریغ مردم و اهداء خون شهدا به ثمر نشست تا نور امید را بر دل‌های مستضعفان عالم بتاباند و فقر، تبعیض و اشرافی‌گری را ریشه‌کن نماید؛

و اینک در آستانه انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر، ملت ایران امتحان مهم دیگری را تجربه می‌کند، انتخاباتی که مستضعفان و مستکبران داخلی و خارجی به آن چشم دوخته‌اند.

لذا اینجانب با تأسی از جامعه محترم مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن دعوت از عموم مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد جهت حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، حمایت خویش را از حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی اعلام می‌دارم.

احمد تقوی مقدم

۹۶/۲/۲۷

استفادﮦ از مطالب با ذکر منبع بلامانع است