روح بلند عالم وارسته و مردمدار، حضرت آیت الله آقا میر احمد تقوی به ملکوت اعلی پیوست
امام علی علیه السلام : هَلَكَ خُزَّانُ الْأَمْوَالِ وَهُمْ أَحْيَاءٌ، وَالْعُلَمَاءُ بَاقُونَ مَا بَقِيَ الدَّهْرُ: أَعْيَانُهُمْ مَفْقُودَةٌ، أَمْثَالُهُمْ فِي الْقُلُوبِ مَوْجُودَةٌ. | ثروت اندوزان و مال پرستان در حالي كه زنده‌اند در حكم مردگانند، اما علماء تا زماني كه دنيا باقي است، زنده‌اند. كالبدهاي آنان از بين رفته، اما آثارشان در قلب‌ها باقي مانده است. (نهج البلاغه ، حکمت ۱۴۷)
۱۲ آبان ۱۳۹۶ + بزرگ | کوچک -
دیدار مدیرکل زندانها با آ میر احمد تقوی +تصاویر

مدیر کل زندانهای استان کهگیلویه و بویراحمد که به دهدشت سفر کرده بود با آیت الله میر احمد تقوی رئیس حوزه‌های علمیه کهگیلویه دیدار و از رهنمودهای این عالم برجسته بهره برد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه و بویراحمد، در این دیدار حضرت آیت الله آ میر احمد تقوی ضمن ارائه توصیه‌های ارشادی، با بیان اینکه مسؤلین جمهوری اسلامی باید ملجأ و پناهگاه مردم باشند اظهار داشت: مدیران و مسؤلین دولتی با نگاه دلسوزانه به آحاد مردم در برقراری عدالت اجتماعی سهیم باشند.

این عالم برجسته افزود: در نظام مقدس اسلامیمان مسؤلین با ارج نهادن به ارباب رجوع، همه را برابر پندارند و در برخورد و پیگیری امور برای آنان تفاوتی قائل نشوند.

وی با بیان اینکه خدا ناظر اعمال و رفتار همه ماست تصریح کرد: هر اندازه در صراط و مسیر حق گام برداریم عمل ما پاکتر و دقت در کردارمان خالصتر خواهد شد.

آ میر احمد تقوی رئیس حوزه‌های علمیه شهرستان کهگیلویه با تقدیر از تلاش مسؤلین نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: تلاش و اهتمام مدیران و خدمتگزاران کشور قابل تقدیر است اما سعی کنید با خدمت به مردم خشنودی حضرت ولی عصر(عج) را فراهم نمائید.

اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار با اظهار خرسندی از ملاقات با ایشان و ابراز تشکر از توصیه‌ها و رهنمودهای این عالم برجسته دینی گفت: ما هر چه داریم از راهنمایی و ارشاد زعما و عالمان دینی است لذا امیدوارم با عمل به فرامین و توصیه‌های اخلاقی حضرتعالی در مسیر حق گام برداریم.

منبع: اداره کل زندانها / سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور

استفادﮦ از مطالب با ذکر منبع بلامانع است