امام جعفر صادق علیه السلام : اگر اندازۀ كفايت ، بی‌نيازت كند ، كمترين چيز دنيا بی‌نيازت كند و اگر اندازۀ كفايت بی‌نيازت نكند ، هر چه در دنيا هست بی‌نيازت نكند . (اصول كافي ، ج ۳ ، ص ۲۰۹)
۱۳ آبان ۱۳۹۷ + بزرگ | کوچک -
دیدار فرمانده جدید سپاه فتح با آمیراحمد تقوی در سالروز یوم الله ۱۳ آبان +تصاویر

فرمانده جدید و معاونین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه فرمانده سپاه کهگیلویه در سالروز یوم الله ۱۳ آبان با آ میر احمد تقوی دیدار کردند.

در این دیدار، سرهنگ حمید خرمدل -فرماندهی محترم سپاه فتح استان- ضمن ابراز خرسندی از ملاقات با آ میر احمد تقوی از جایگاه اجتماعی ایشان تجلیل نمودند.

در ادامه آ میر احمد تقوی ضمن دعا برای موفقیت فرماندهی جدید سپاه فتح استان در پیشرفت زیر مجموعه و همچنین توفیق در خدمت به مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد، از خدمات بزرگ سپاه پاسداران انقلاب به میهن اسلامی یاد کردند.

ایشان همچنین مردم استان را مردمی شریف و شایسته‌ی خدمت توصیف کردند که در زمان جنگ هم شایستگی‌های خود را به نحو احسن در دفاع از میهن و انقلاب به منصه ظهور رساندند.

آ میر احمد تقوی در پایان ضمن بیان توصیه‌هایی اخلاقی، رفتار مقامات را بر زیرمجموعه‌شان و حتی برای سایر مردم الگو و موثر توصیف کردند و از مسئولین حاضر در جلسه خواستند همواره در عمل به آنچه رضای خداست پیشگام باشند تا دیگران هم از ایشان در اعمال نیک تاثیر پذیرند.

استفادﮦ از مطالب با ذکر منبع بلامانع است