روح بلند عالم وارسته و مردمدار، حضرت آیت الله آقا میر احمد تقوی به ملکوت اعلی پیوست
امام علی علیه السلام : هَلَكَ خُزَّانُ الْأَمْوَالِ وَهُمْ أَحْيَاءٌ، وَالْعُلَمَاءُ بَاقُونَ مَا بَقِيَ الدَّهْرُ: أَعْيَانُهُمْ مَفْقُودَةٌ، أَمْثَالُهُمْ فِي الْقُلُوبِ مَوْجُودَةٌ. | ثروت اندوزان و مال پرستان در حالي كه زنده‌اند در حكم مردگانند، اما علماء تا زماني كه دنيا باقي است، زنده‌اند. كالبدهاي آنان از بين رفته، اما آثارشان در قلب‌ها باقي مانده است. (نهج البلاغه ، حکمت ۱۴۷)
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ + بزرگ | کوچک -
روح بلند حضرت آیت الله آ میر احمد تقوی به ملکوت اعلی پیوست

روح بلند عالم وارسته و مجاهد مردمدار، حضرت آیت الله آقا میر احمد تقوی، سحرگاه امروز پنجشنبه ۲۴ مرداد به ملکوت اعلی پیوست…


به اطلاع مردم شریف میرساند مراسم تشییع پیکر مطهر آن عالم وارسته فردا جمعه ۲۵ مرداد ساعت ۱۷ در دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار میشود.

مکان این مراسم متعاقبا اعلام میگردد.

اخبار و اطلاعیه‌های مربوطه را در شبکه‌های اجتماعی رسمی این وب‌گاه در اینستاگرام و تلگرام با شناسه (آیدی) زیر دنبال کنید:

mirahmadtaghavi_com@


مراسم تشییع عالم وارسته
حضرت آیت‌الله آ میر احمد تقوی

جمعه ۲۵ مرداد ۹۸ ساعت ۵ عصر
از مقابل سپاه پاسداران دهدشت تا میدان امام حسین علیه السلام

پیکر مطهر ایشان بنا به وصیت معظم له،
در حوزه علمیه حضرت ولی عصر عج دهدشت به خاک سپرده می‌شود.


View this post on Instagram

#آ_میر_احمد_تقوی ‌ ‌ حضور شکوهمند مردم و اظهار محبت کم نظیر به ساحت مطهر آن عالم وارسته، حضرت آیت الله آقا میر احمد تقوی، گویای سرشت پاک مردم بود. تصاویر این حضور باشکوه و جاودانه به زودی منتشر میشود. ‌ ‌ 👈لطفا مطالب و پستها و استوریهای خود را با این هشتگ #آ_میر_احمد_تقوی منتشر کنید، و همین پیج رسمی را هم در مطالب خود تگ و منشن کنید، تا سایر دوستداران «آ میر احمد» و دنبال کنندگان این صفحه نیز مطلع شوند. @mirahmadtaghavi_com امام علی علیه السلام : هَلَكَ خُزَّانُ الْأَمْوَالِ وَهُمْ أَحْيَاءٌ، وَالْعُلَمَاءُ بَاقُونَ مَا بَقِيَ الدَّهْرُ: أَعْيَانُهُمْ مَفْقُودَةٌ، أَمْثَالُهُمْ فِي الْقُلُوبِ مَوْجُودَةٌ. ثروت اندوزان و مال پرستان در حالی كه زنده‌اند در حكم مردگانند، اما علماء تا زمانی که دنيا باقی است، زنده‌اند. كالبدهای آنان از بين رفته، اما آثارشان در قلب‌ها باقی مانده است. (نهج البلاغه، حکمت ۱۴۷)

A post shared by وب‌گاه رسمی آ میر احمد تقوی (@mirahmadtaghavi_com) on


مراسم ختم حضرت آیت الله آقا میر احمد تقوی

یکشنبه ۲۷ مرداد ۹۸، ساعت ۴ تا ۷ عصر
مصلای امام خمینی شهر دهدشت
مجلس زنانه: خیابان حوزه علمیه حضرت ولیعصرپیامهای تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله آقا میر احمد تقوی


پیام تقدیر و تشکر بیت حضرت آیت الله آقا میر احمد تقوی (ره) از مردم +تصاویر و فیلم


بیانیه آیت الله سید مرتضی تقوی در آستانۀ چهلمین روز رحلت آیت الله آقامیر احمد تقوی(ره)


اخبار و اطلاعیه‌های مربوطه را در شبکه‌های اجتماعی رسمی این وب‌گاه در اینستاگرام و تلگرام با شناسه (آیدی) زیر دنبال کنید:

mirahmadtaghavi_com@

برچسب‌ها: ،

استفادﮦ از مطالب با ذکر منبع بلامانع است